PPHU IGŁA Tomasz Kaźmierski | Chociw 17 97-216 Czerniewice | woj. łódzkie | tel. 447104515 | e-mail: biuro@szwalniauslugowa.pl | NIP: 7732130527
>

Igła

Kurtki męskie

Rzetelna firma

Igła

Nasza szwalnia zatrudnia wykwalifikowany personel, działający na maszynach renomowanych marek, m.in. PFAFF, które pozwalają na dokładne łączenie elementów. Kurtki męskie mogą być dzięki temu wykonane w każdym stylu – jedynie na podstawie zdjęcia, rysunku lub projektu!

Nic nie sprawdzi się lepiej na wietrzne, wiosenne dni niż modna i nowoczesna pilotka (znana również jako wiatrówka lub szwedka). Gdybyś jednak potrzebował czegoś bardziej formalnego, to dobrym rozwiązaniem będą klasyczne modele pikowane, świetnie sprawdzające się zarówno z garniturem, jak i luźniejszymi kreacjami. W zimę w niczym nie będzie tak ciepło i wygodnie, jak w naszych lekkich, wyjątkowo ostatnio modnych, puchówkach. Z kolei, gdy potrzebujesz wytrzymałego ubrania, to możemy wykonać przeszycia kurtek męskich w stylu militarnym, z wodoodpornego, ale oddychającego materiału.

Zapraszamy zarówno firmy jak i osoby prywatne. Jesteśmy producentem, który podejmie się każdego przeszycia – od małych czy pojedynczych zamówień, po całe partie wytrzymałej i dobrej odzieży.

Igła

Igła