PPHU IGŁA Tomasz Kaźmierski | Chociw 17 97-216 Czerniewice | woj. łódzkie | tel. 447104515 | e-mail: biuro@szwalniauslugowa.pl | NIP: 7732130527

Igła

Produkcja odzieży

Igła

Szwalnia Igła to producent odzieży, który tworzy rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, efektywnie zarządzanym i podążającym za najbardziej aktualnymi trendami w zakresie projektowania oraz wykonywania ubrań w konfekcjach damskich i męskich. W pełni realizujemy najwyższe standardy produkcji, dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi oraz nowoczesnemu, rozbudowanemu parkowi maszynowemu. Wykonaliśmy do tej pory wiele projektów i spotykaliśmy się z uznaniem dla naszej pracy. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.


Jakie są nasze atuty?

  • Pracę rozpoczynamy zgodnie z potrzebami Klienta
  • Tworzymy szablony oraz szyjemy modele wzorcowe
  • Posiadamy własną krojownię.
  • Proces produkcyjny jest nadzorowany przez jedną osobę.

Działamy kompleksowo, zapewniając naszym Klientom pełną kontrolę nad procesem przeszycia, poczynając od od uszycia pierwowzoru bądź modelu, poprzez wykonanie szablonu do wykończenia i metkowanie, a kończąc na pakowaniu i transporcie. Odpowiadamy w 100% na stawiane nam wymagania, co pozwala nam wykonywać produkty najwyższej klasy.

Odzież damska

Szablony i modele wykonujemy dla każdego Klienta indywidualnie. Dzięki podejściu do każdego zlecenia osobno nasza odzież damska pozostaje unikalna. Nasza produkcja przeprowadzana jest w najwyższym standardzie. Zlecenia realizujemy w pełni zgodnie ze sztuką i niezależnie od ich poziomu skomplikowania.

Odzież męska

Dla naszego zakładu liczy się praca zgodna z zapotrzebowaniem każdego Klienta. W naszej szwalni powstaje zatem odzież męska, w pełni dostosowana do aktualnie panujących na rynku trendów. Realizujemy zlecone nam zadania niezależnie od poziomu ich skomplikowania – od tych najłatwiejszych, aż po najtrudniejsze.

Wzorcownia

Po otrzymaniu od Klienta konkretnej wizji gotowego produktu nasz personel zaczyna pracę, by jak najlepiej wykonać model. Nasza wzorcownia pełna jest doskonale wykonanych przez pracowników wykrojów, dzięki czemu potrafią oni sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom zgodnie z wcześniej dostarczonym projektem.

Krojownia

Jesteśmy producentem posiadającym wszystkie potrzebne w procesie wytworu odzieży funkcje. Jednym z naszych atutów jest krojownia, dzięki której możliwe jest wycinanie kształtów zgodnych z projektem dostarczonym nam przez Klienta. Nie straszne nam są skomplikowane fasony, gdy liczy się dobrze zrobiony produkt.

Wykańczalnia

W naszym zakładzie liczy się stworzenie kompletnego procesu – od pomysłu aż po gotową odzież. W ostatnim etapie produkcji przydaje się więc wykańczalnia, w której bliski skończenia produkt pozbawiony zostaje luźnych nitek oraz innych mankamentów. Przed dostarczeniem do Klienta nasze ciuchy są także prasowane i zabezpieczane.

Igła

Igła