PPHU IGŁA Tomasz Kaźmierski | Chociw 17 97-216 Czerniewice | woj. łódzkie | tel. 447104515 | e-mail: biuro@szwalniauslugowa.pl | NIP: 7732130527

Igła

Przeszycia ubrań

Igła

Przyjmujemy i realizujemy przeszycia odzieży damskiej i męskiej w pełnym zakresie i konkurencyjnych cenach. Wykonujemy pracę począwszy od przygotowania pierwowzoru, przez przygotowanie szablonów do wykończeń, metkowanie, pakowanie, aż po transport do Klienta.

Doskonale znamy się na technikach wykańczania i szycia odzieży, dzięki czemu z powodzeniem podejmujemy się również tego typu zleceń. Przy realizacji przeszyć korzystamy z profesjonalnych sprzętów, które składają się na nasz nowoczesny park maszynowy, znajdujący się w naszej pracowni w Czerniewicach w województwie łódzkim. W skład naszego licznego zespołu wchodzi wykwalifikowany personel, który doskonale radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi i skomplikowanymi zamówieniami na szycie odzieży w dużych partiach.

Z chęcią udzielamy pomocy przy wyborze odpowiednich materiałów, elementów wykończenia oraz ustaleniu gradacji rozmiarów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie doskonałych produktów do danego zamówienia, co gwarantuje zadowolenie Klienta.

Jeżeli interesuje Państwa nasz cennik przeszyć, prosimy o kontakt.

Igła

Igła