PPHU IGŁA Tomasz Kaźmierski | Chociw 17 97-216 Czerniewice | woj. łódzkie | tel. 447104515 | e-mail: biuro@szwalniauslugowa.pl | NIP: 7732130527
>

Igła

Szwalnia ubrań

Igła

Naszą specjalnością jest szycie odzieży damskiej i męskiej – głównie kurtek i płaszczy. Jako nowoczesna szwalnia ubrań nie obawiamy się wymagających zleceń. Posiadamy świetnie zaopatrzony park maszynowy i zatrudniamy doświadczonych pracowników, a dodatkowo korzystamy tylko z materiałów najwyższej jakości. To wszystko sprawia, że efekt naszych prac odznacza się doskonałym kunsztem sztuki krawieckiej.

Wykonujemy głównie przeszycia kurtek i płaszczy damskich oraz męskich. Posiadamy dużą wiedzę w zakresie wykończenia produktów tekstylnych. Pomagamy przy doborze tkanin oraz przy ustaleniu gradacji modelu na rozmiary. Wykonujemy również usługę krojenia w mniejszych nakładach.

Każdorazowo współpracując z danym Klientem pragniemy przede wszystkim poznać jego oczekiwania i potrzeby, co następnie pozwala nam wykonać usługi szwalnicze zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej oryginalne pomysły na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy Klientów z Łodzi, jej okolic oraz innych miast.

Igła

Igła